Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Land Of Freedom 4Story


Eldendron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialbym wam przedstawic nad czym aktualnie pracujemy ;)

Serwer bedzie calkowicie ustawiony pod PVE !

Wszystkie bugi zostaly calkowicie naprawione

 

 

  • System tytulow
  • Aerial War
  • 3 nowe kolory ( Efekt bez koloru zostal usuniety )
  • Nazwa koloru obok itemu
  • System zmiany skinow ( Nie jest jeszcze skonczony ) 
  • System Veterana
  • System orkow ( Ardir Gebra Hesed Tyconteroga )
  • Nowy System Craftu
  • Nowy System Questow
  • Zbalansowany system ulepszen
  • Zbalansowany system Player versus Player
  • zbalansowany oraz naprawiony system gemstonow
  • Zbalansowany drop z mobow ( Usuniete smieci z dropu )
  • Nowe skrzynki ( Gold bar , Silver bar i wiele innych )
  • Poprawiona szybkosc biczy
  • Questy dzienne
  • Nagrody za LvL ( od 5 do 90 )
  • Max LvL 90
  • Bronie i zbroje LvL 38 i 40
  • W zamian za podbijanie terenów na wojnach, otrzymacie nagrody w postaci medali ktore nastepnie bedzie mozna wymienic na ciekawe nagrody u odpowiedniego NPC
  • Crypta z Orkami
  • Loterie ( z ciekawymi nagrodami )
  • Naprawione wojny o dokumenty ( od 10 do 80 )
  • Zablokowane niewidki oraz duze poty HP / MP na turnieju
  • Nowe nagrody za turnieje
  • Nowe efekty wizualne Clienta ( gdy wbijesz LvL etc )
  • Nowe tekstury nieba
  • Odbugowane UI
  • HellFire ( Nie jest to w 100% pewne ze zostanie dodany )

 

Serwer nie jest jeszcze gotowy aktualnie musimy dopracowac jeszcze sporo rzeczy .

Niestety ale nie moge podac dokladnej daty otwarcia , o postepach bede informowal na biezaco ;)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

Pomylilem sie prosze o przeniesienie do Serwery prywatne

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

A potem się obudziłeś. Kolejne kłamstwa i bzdury, jaki ten serwer co posiada. Zapewnie powstanie i upadnie, jak każdy Polski serwer na rynku.

 

Wytlumaczysz mi czemu spamisz tymi glupimi komentarzami  ?

Moze myslisz ze cos tym osiagniesz , no ale coz musze cie rozczarowac twoje hejty motywuja mnie do pracy aby pokazac takim ludziom jak ty ze jezeli do czegos sie dazy to mozna to osiagnac .

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie serwer dziala i ma sie dobrze :)

Wiecej informacji na temat "Land Of Freedom" znajdziecie tu klik

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...